‘Gençlik ve Aile Söyleşileri’ programı düzenledi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan Kadın Aile Koordinatörlüğü tarafından TÜGVA Kitap Kafe’de ‘Gençlik ve Aile Söyleşileri’ programı düzenledi.

Gençlik ve Aile Söyleşileri kapsamında Vali Ali Arslantaş’ın eşi Hatice Arslantaş ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un eşi Gülnaz Başsoy ile aile ve evlilikte olan düşüncelerini gençlerle paylaştı.

Geniş bir katılımın olduğu söyleşinin açılışında konuşan TÜGVA Erzincan Kadın ve aile koordinatörü Sehel Sağırlı Erdoğan, vakıf olarak bayanların yaşamlarına sosyal etkinlikle katkı vermeye çalıştıklarını söyledi.

HATİCE ARSLANTAŞ HAYAT TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

Vali Ali Arslantaş’ın eşi Hatice Arslantaş, “Hayatınızda sadece bir şeyde başarılı olmak için diğerlerinden vazgeçmeyin. Ne evininizden, ne anneliğinizden, ne işinizden, kariyerinizden, sosyal hayatınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz” dedi.

Bayanlar ve üniversite öğrencilerine hayat tecrübelerini anlatan Hatice Arslantaş, çocukluk, gençlik, eğitim, aile, annelik ve siyaset gibi birçok konuda yaşadıklarını, tecrübelerini paylaştı, gençlere tavsiyelerde bulundu.

Arslantaş, söyleşinin sonunda katılımcıların sorularını yanıtladı.

Haberler