Hakemler tam not aldı

Erzincan’da Fatih Teknik Lisesi ile Erzincan Spor Lisesi arasında oynanan müsabakada görev alan hakemler Ali Tuna (B Klasman), Yardımcı hakem Yusuf Kenan Çakmak (İl Hakemi) ve Selim Erzurumlu (İl Hakemi) verdiği kararlar ile kendilerinden söz ettirdiler.

Erzincan’da Fatih Teknik Lisesi ile Erzincan Spor Lisesi arasında oynanan müsabakada görev yapan hakemler taraftar ve takımlardan tam not aldılar. Erzincanlı taraftarlar 24 Erzincanspor’un maçlarını yöneten hakemlerin bile bu kadar doğru kararlar vermediklerini dile getirerek, 2 kademe üst olan 3. Lig hakemlerinin 24 Erzincanspor maçlarında skora direkt etki ettiklerini ifade ettiler.

Yaklaşık 300 taraftar olan maçta hakemlerin verdiği kararlar yerinde ve isabetliydi tribünden ve oyunculardan hakeme karşı itiraz olmadı. Maçın ilk yarısının 22 dakikasında tartışılan bir pozisyonda golü veren kıdemli yardımcı Yusuf Kenan Çakmak doğru karar vererek maçın kötü yönde etkilenmesini engelledi ve taraftarlar ve hocalar tarafından alkışlandı.

Taraftarlar bu hakemlerin 3. Lig maçlarına verilen hakemlerden kat kat iyi olduklarını dile getirerek, seyir zevki yüksek bir karşılaşma yöneten hakemleri tebrik ettiler.

Haberler