“Her şeyin altından hep birlikte kalkacağız inşallah”

Erzincanspor’un tecrübeli ismi Gökhan Payal, Serik maçından sonra yaşanan olaylardan dolayı Erzincanspor taraftarlarından özür diledi. Payal açıklamasında; “Yalnızca Erzincanspor’a gerçekten gönül veren insanlara bu özürüm bu böyle bilinsin” dedi.

Payal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Serik maçından sonra yaşanan olaylardan dolayı Erzincanspor taraftarlarından özür diliyorum ama yalnızca Erzincanspor’a gerçekten gönül veren insanlara bu özürüm bu böyle bilinsin.

Öncelikle hiç bir şeyin altına sığınmak istemiyorum ama zor bir dönemden geçiyorum bunu takımımla beraber aşmak için buradayım, takımımın yanındayım maçtan sonra maçı kazanamama hırsı ve üzüntüsüyle bana ve takımıma yapılan hakaretleri kaldıramadım ben hiç bir zaman taraftarlarımızla böyle bir sıkıntıya düşmedim.

İlk kez böyle bir şey yaşadım bunun sebebi de belli sadece taraftarlarımızdan birazcık anlayış bekliyorum onların hırsını arzularını da biliyorum şampiyonluğu çok istediklerini biliyorum farkındayım, bunu bende, tüm takımda istiyor, her şeyin altından hep birlikte kalkacağız inşallah diye açıklamada bulundu

Haberler