ERZİNCAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN

1. Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından toplanan evsel atıkların Erzincan ili Merkez ilçesi, Beybağı Mahallesi 371 Ada 2 Parsel 2400 m2 lik kısmı ile 367 Ada 20 Parselin yanında idarece belirlenecek 3000 m2 lik kısmında “Şehir Çöplerinden Geri Kazanılabilir Katı Atıkların Ayrıştırılması İşi” 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35.Maddesinin a bendine göre kapalı teklif usulü ile 18 (Onsekiz) aylığına kiraya verilecektir.

2. İşin 1 (bir) aylık muhammen bedeli KDV hariç  7.200,00 TL olup, toplam bedel 129.600,00 TL.'dır. Geçici teminat 18 aylık muhammen bedelin %3 olan 3.888,00 TL olup, ayrıca 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 6. Maddesinde yazılı şahıslar doğrudan ya da dolaylı olarak ihaleye katılamazlar.

3.  İhale 10.12.2019 tarihinde saat 10.00’da Belediyemiz Encümen Salonunda, ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır. İhale ile ilgili Şartname ve ekleri Fen İşleri Müdürlüğünde bedeli 100,00 TL karşılığında temin edilebilir. İhaleye girebilmek için istekliler ihale günü ihale saatine kadar tekliflerini ve belirlenen tüm evrakları saat 9.30’a kadar Fen İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. (Şartname bedelini yatırmayanlar ve istenen belgeleri temin etmeyenler ihaleye giremezler.) İhale ilanı ilan panosuna asılmak ve anons edilmek suretiyle yapılacaktır.

4.  İhaleye katılabilmek için istenilen belgeler;

  1. Kimlik belgesi ve fotokopisi.
  2. İkametgâh Belgesi.
  3. İmza Beyannamesi.
  4. Teminat alındı makbuzu veya teminat mektubu.
  5. Şartname alındı makbuzu.
  6. Vekâleten ihaleye girecekler için vekâletname
  7. Şirketler ve Kooperatifler oda kayıtlarını tüzük ve temsile yetki belgesini ortak girişim halinde ortaklık belgesi ve imza sirküleri vermek zorundadır.
  8. Şirketler idare merkezinin bulunduğu yer mahkemesinden veya sicile kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge
  9. Erzincan Belediyesine borcu olmadığına dair belge.

İLAN OLUNUR

     

 

doğu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Copyright © Erzincan Doğu Gazetesi

Yazılım: TE Bilişim

Yukarı Çık