İLAN ERZİNCAN VALİLİĞİ İl Sağlık Müdürlüğü

İLAN

ERZİNCAN VALİLİĞİ

İl Sağlık Müdürlüğü

                İlimiz, Merkez ilçeye bağlı, aşağıda bulunduğu yer ve diğer tapu nitelikleri belirtilen mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesine tahsisli taşınmazda bulunan Kantin ve  Çay Ocağı Yerinin kiralama  ihalesi aşağıda gösterilen tarih ve saatte, 2886 sayılı Devlet İhale Kanun’un 45'inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği toplantı odasında toplanacak komisyon huzurunda yapılacaktır.                                                               

Taşınmazın Kiralama İhalesine İştirak Edeceklerin;

1)Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da ilgili meslek odasından, ilk ilan veya davet tarihinin ya da ihale veya son başvuru tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belgenin,

2)Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya davet tarihinin ya da ihale veya son başvuru tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belgenin,

3)Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesinin.

4)Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerinin, istenilmesi zorunludur.

5)Vekaleten ihaleye katılma halinde vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesinin sunulması zorunludur.

6)Geçici teminatı yatırmış olmaları,

7)İlgili meslek kuruluşundan ihaleden men olmadığına dair yazı olmalı,

8)Kiracının Genel Sekreterliğe bağlı Sağlık Tesislerindeki kiralama ihalesinden dolayı idareye, ödeme günü geçmiş kira ve işletme gideri borcu bulunmamalıdır. Bu husus hastaneden alınmış resmi yazı ile ispat edilmelidir.

9)İhale için savcılık sabıka belgesi istenilecek (sabıka kaydı olanlar adliyeden açıklama yazısı veya kararı dosyaya koymak zorundadır.) Ayrıca; Taksirli suçlar ile tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere hapis veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla basit ve nitelikli zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale alım- satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunanlar, kamu haklarından yoksun bırakılanlar, cinsel dokunmazlığa karşı suç işleyenler, şerefe karşı suç işleyenler, malvarlığına karşı suç işleyenler ile kamunun sağlığına karşı suç işleyenler ihaleye katılamazlar.

10)Kira şartnamesi ve ekleri mesai saatleri içerisinde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde ücretsiz olarak görülebilir.

2886 SAYILI DEVLET İHALE KANUN’UN 45. MADDESİNE GÖRE (AÇIK TEKLİF USULÜ) KİRALAMA İHALESİ YAPILACAK TAŞINMAZIN

 

Bulunduğu yer ve mevki

Cinsi

Pafta/Cilt No:

Ada/Sayfa No:

Parsel

No:

Yüzölçümü

(m2)

Kira

süresi

İmar durumunu/Fiili durumu/Kiralama amacı

Tahmin edilen bedeli    (TL)

Geçici

teminatı (TL)

İhale tarihi

İhale saati

Cumhuriyet Mahallesi

Kantin-Çay Ocağı Yeri

46/2

51/147

1/….

955,56 m² lik taşınmazın

7,50 m² lik kısmı

1 yıl

 Kantin-çay ocağı yeri hastane zemin kat poliklinik girişleri karşısında bulunmaktadır.

13.133,44 TL

1.330 TL

25/12/2017

14:00

 

            

doğu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Copyright © Erzincan Doğu Gazetesi

Yazılım: TE Bilişim

Yukarı Çık