Bir süredir moda olan makrome ve sakallı ipten yapılan çantalar zamanın trend modellerinden bir tanesi haline geldi. Ünlü moda evlerinin koleksiyonlarına taş çıkartacak oldukça şık tasarım ve el emeğiyle üretilen bu çantalara aşık olmamak elde değil.

Kadınların kombinlerini  oluştururken en değer verdiği parça şüphe yok ki çantalarıdır. Kendilerine renk katacak en klas modeli aramaktan vazgeçmeyen bir kadınsanız son dönemin en moda türlerinden olan el yapımı çantalara bir göz atmanızı öneriyoruz.

Tüfekçizade Salih Baba Yazarlar Birliğinde anıldı Tüfekçizade Salih Baba Yazarlar Birliğinde anıldı

Küçük yaşlardan beri örgü işlerine oldukça meraklı olan Erzincanlı ev hanımı  Kudret Polat’ın yaptığı el yapımı çantalar oldukça rağbet görmeye başladı. Öncelikle hobi olarak aile fertlerine hediye amacıyla çanta örmeye başlayan Polat, etrafından yoğun talep almaya başlayınca işi ticarete döktü. Sosyal medyada da kudretp2 adlı intagram hesabından el emeği çantalarını sergileyen Kudret hanımın ördüğü çantalara rağbet en sonunda Erzincan sınırlarını da aştı. Oldukça sipariş aldığını dile getiren Polat, şehir dışından gelen siparişlerde gözle görülür bir artışın olduğunu dile getirerek kargoyla müşterilerine hizmet verdiğini belirtti. Ev hanımlığının zorluklarının yanında üreten bir kadın olarak kendi kazancını sağlayan ve tüm kadınlara örnek olacak bir beceriyle çok şık çantalar üreten Polat’ın en rağbet gören ürünlerine gelin hep beraber bir göz atalım.

El Yapimi Çanta (9) 976X960El Yapimi Çanta (10) 992X960El Yapimi Çanta (6) 785X960El Yapimi Çanta (7) 1126X960El Yapimi Çanta (8) 832X960El Yapimi Çanta (3) 864X960El Yapimi Çanta (4) 902X960El Yapimi Çanta (5) 1118X960El Yapimi Çanta (1) 846X960El Yapimi Çanta (2) 966X960

Unutmayın çanta çeşitlerini incelemek ve sipariş vermek için instagramdan kudretp2 adlı hesabı takip etmelisiniz.

Editör: Merve Kiraz