Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Bugün:

17.00 MKE Ankaragücü-EMS Yapı Sivasspor (Eryaman)

17.00 Atakaş Hatayspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Mersin)

20.00 Yılport Samsunspor-Galatasaray (Samsun Yeni 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Çaykur Rizespor-TÜMOSAN Konyaspor (Çaykur Didi)

16.00 RAMS Başakşehir-İstanbulspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Gaziantep FK-Mondihome Kayserispor (Kalyon)

Fenerbahçe, kupada MKE Ankaragücü’ne konuk olacak Fenerbahçe, kupada MKE Ankaragücü’ne konuk olacak

19.00 Bitexen Antalyaspor-Fenerbahçe (Corendon Airlines Park Antalya)

4 Şubat Pazar:

13.30 Siltaş Yapı Pendikspor-Yukatel Adana Demirspor (Pendik)

16.00 Kasımpaşa-Corendon Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Tüpraş)

- Trendyol 1. Lig

Bugün:

20.00 Sakaryaspor-Teksüt Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk) (Ev sahibi takım seyircisiz)

Yarın:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

13.30 Ümraniyespor-Bodrum FK (Ümraniye Belediye Şehir)

16.00 Kocaelispor-Adanaspor (Yıldız Entegre Kocaeli)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

4 Şubat Pazar:

13.30 Erzurumspor FK-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Tuzlaspor-Manisa FK (Eyüp)

16.00 Gençlerbirliği-Ahlatcı Çorum FK (Eryaman)

19.00 Bitexen Giresunspor-Eyüpspor (Çotanak Spor Kompleksi)

- TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

4 Şubat Pazar:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Ankara Demirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Vefa Group Vanspor-Kırklarelispor (Van Atatürk)

14.00 Ankaraspor-Adıyaman FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Hes İlaç Afyonspor-1461 Trabzon (Zafer)

14.00 Diyarbekirspor-Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır)

14.00 Altınordu-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Nazilli Belediyespor-Bucaspor 1928 (Nazilli İlçe)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Kırşehir Futbol (Mersin)

Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 Menemen FK-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe)

4 Şubat Pazar:

14.00 İskenderunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırıkhan İlçe)

14.00 Denizlispor-Etimesgut Belediyespor (Denizli Atatürk)

14.00 Sarıyer-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Somaspor-Fethiyespor (Soma Atatürk)

14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-İnegölspor (Iğdır Şehir)

14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Karaman FK (Dağılgan)

14.00 Uşakspor-Belediye Derincespor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Isparta 32 Spor (Düzce Şehir)

- TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 Küçükçekmece Sinopspor-Tarsus İdman Yurdu (Küçükçekmece 100. Yıl)

4 Şubat Pazar:

14.00 Artvin Hopaspor-Malatya Arguvanspor (Hopa İlçe-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 52 Orduspor FK-Mardin 1969 (Yeni Ordu)

14.00 Talasgücü Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.00 Karabük İdmanyurdu-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 İnegöl Kafkasspor-Aliağa Futbol (İnegöl İlçe)

14.00 Edirnespor-Kırıkkalegücü Futbol (Edirne 25 Kasım)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Efeler 09-Sapanca Gençlikspor (Ahmet Yaşar Kocabıyık)

14.00 Karşıyaka-Pazarspor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Silifke Belediyespor-TPAO Batman Petrolspor (Silifke Şehir)

4 Şubat Pazar:

14.00 Kemerkent Bulvarspor-Hacettepe 1945 (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

14.00 Kelkit Hürriyetspor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Kelkit İlçe)

14.00 Anadolu Üniversitesi-Amasyaspor FK (Osmangazi Üniversitesi Futbol Sahası)

14.00 3Gen Holding Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Silivrispor-Kuşadasıspor (Silivri Müjdat Gürsu)

4 Şubat Pazar:

14.00 Sivas Dört Eylül-Fatsa Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Osmaniyespor FK-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar (7 Ocak)

14.00 Karaköprü Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Faruk Çelik)

14.00 Bayburt Özel İdare-Merkür Jet Erbaaspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Onvo Ağrı 1970 (Dumlupınar)

4. Grup:

Yarın:

14.00 Bursa Yıldırımspor-İdaş Çatalcaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

4 Şubat Pazar:

13.00 Bergama Sportif Faaliyetler-23 Elazığ FK (Bergama 14 Eylül)

14.00 Tokat Belediye Plevnespor-Muş 1984 Muşspor (Gaziosmanpaşa)

14.00 Bitexen Adana 1954-Armoni Alanya Kestelspor (Tarsus Şehir)

14.00 Sebat Gençlikspor-Orduspor 1967 (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Güneş Holding Çankayaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Osmanlı)

14.00 Balıkesirspor-Nevşehir Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

- Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

4 Şubat Pazar:

12.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Bitexen 1207 Antalyaspor (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

12.00 Ataşehir Belediyespor-ALG Spor (İBB Esatpaşa)

13.00 Galatasaray-Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor (Florya Metin Oktay Tesisleri)

13.30 Hakkarigücü-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Merzan Şehir)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Fatih Vatanspor (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha)

14.00 Beşiktaş JK United Payment-Beylerbeyi SK (İBB GOB Halit Kıvanç)

14.00 Fenerbahçe Petrol Ofisi-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri)

5 Şubat Pazartesi:

14.00 Trabzonspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

Editör: Sena ERDOĞAN