Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “Mahalleli Soruyor, Başkan Cevaplıyor” programları aralıksız devam ediyor. Toplantıların 17’ncisi 28 Aralık 2022 Çarşamba günü Saat. 19:00 da Kızılay, Hocabey ve Halitpaşa Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Salih Erkan İlkokulu toplantı salonunda yapılacak.

Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.  Toplantılar Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; "Mahalleli Soruyor Başkan Cevaplıyor"  Programları kapsamında bu hafta 17’ncisini düzenleyeceğimiz  toplantılarda mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Merve KİRAZ