Mitsubishi Electric'ten yapılan açıklamaya göre, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri, İstanbul'da "Shaping The Future" temasıyla düzenlediği tanıtım etkinliğinde yeni M8V CNC serisini tanıttı.

Açıklamada etkinlikteki konuşmasına yer verilen Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Genel Müdürü Nurettin Geçgel, Mitsubishi Electric olarak dünyanın en büyük CNC üreticilerinden biri oldularını belirterek, "Dünyada ve Türkiye'de başarılı takım tezgahı üreticilerinin de güçlü çözüm ortağıyız." ifadelerini kullandı.

Roborock S7 Max Ultra Akıllı Robot Süpürge Alınır mı? Gerçek Kullanıcı Yorumları! Roborock S7 Max Ultra Akıllı Robot Süpürge Alınır mı? Gerçek Kullanıcı Yorumları!

Yeni M8V CNC serisi ile kullanıcılar, daha hızlı ve verimli çalışma ve daha yüksek üretkenlik ve karlılık imkanına kavuşuyor.

Seri ayrıca, standart olarak sunduğu sürükle bırak, çoklu dokunma, WLAN kablosuz ağ özellikleri, yeni nesil teknolojiler, daha yüksek hız ve yüzey hassasiyeti gibi önemli avantajlar sağlıyor.

Editör: Sena ERDOĞAN