Haber: Adem KÜÇÜKKAYA

Eşini canice katleden sanık kendini savunmadı Eşini canice katleden sanık kendini savunmadı

“Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı “ eğitim programı M.Esat Nuhoğlu, Prof.Dr. Mehmet Şahin, Taha Hüseyin Karagöz, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın katılımıyla düzenlendi.

Programda konuşan AK Parti Erzinca İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci şunları söyledi; “AK Parti Genel Merkezi AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen teşkilat akademisini hep birlikte yürüdüğümüz bu yolda teşkilatımızın birlik ve beraberliğini pekiştirme noktası olarak görüyoruz.

Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı "Türkiye'nin Yeni Yüzyılı" vizyonunun verdiği heyecanla çalışmalarımızı hızlandırdık.

Tecrübelerimize yeni bir ufuk açmak, "Türkiye Yüzyılı" vizyonumuzun teşkilat boyutunu kuvvetlendirmek için buradayız. Sürdürülebilirliğin, huzurun, başarının, güven ve istikrarı, üretimin, verimliliğin, her şeyden önemlisi gençlerin ve genç Türkiye'nin yüzyılını gerçekleştirmek için buradayız.

Bu salonda bulunmak demek; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Türkiye Yüzyılı yolunda 'Ben varım, hazırım, çalışacağım ve ülkem adına başaracağım' sözünü vermek demektir. Bu salonda bulunmak demek; Milletimizin desteği ve duası ile gerçekleştirilen tüm kazanımları koruyacağım demektir. Bu salonda bulunmak demek çalışmaya hazır olmak demektir. Şükürler olsun ki Erzincan teşkilatımız olarak dünden bugüne bu inancı ispatlayacak nice zaferler yazan bir kadroyuz. 21 yıl boyunca Erzincan teşkilatımız Türkiye sevdalısı memleketimizin gururu, Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı son Başbakanımız AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Binali Yıldırım'ın destekleriyle; onurla, gururla, azimle birçok başarıya imza attı ve Cumhurbaşkanımıza hiç mahcup olmadı.

Erzincan teşkilatı olarak üye ziyaretlerimizle her birimimizle yine sahadayız.  Türkiye yüzyılıyla birlikte inşallah  Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi "Kimlik değil birlik siyasetini" gerçek kılmak için çalışacağız. Tüm gelecek hedeflerimizi her zaman olduğu gibi, yine uğruna çalışmaktan onur duyduğumuz milletimizle el ele gönül gönüle gerçek kılacağız.

Türkiye yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz. Erzincan adına diyoruz ki; Biz hazırız! Türkiye yüzyılını vizyonunu birlikte oluşturacak, birlikte inşa edeceğiz.  Siyasetin eksenini emek ve eser üzerine kuracağız. Türkiye yüzyılını, korkularıyla yaşayan bir geçmişten, umutları, hayalleri, özgüveni ve cesaretiyle şahlanan bir geleceğe geçişin kapısı yapacağız. Yan yana omuz omuza bir kalacağız, bir olacağız. Hep birlikte yüz yılın Türkiye'sini inşaa edenler olacağız.”