A101'de satışa sunulan  Xiaomi Bluetooth Kulaklık Earphones 2 Pro hakkında merak edilenler...

Xiaomi Tws Earphones 2 Pro, kulak içi kulaklık modeli, bluetooth özellikli kulaklıklar arasında çok tercih ediliyor.

Xiaomi Tws Earphones 2 Pro'nun geniş frekans menzilli aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Xiaomi kulaklık ayrıca şeffaflık modunu da destekliyor. Bu özellik sayesinde kulaklık takarken dışarıyla kolayca iletişim kuralabiliyor.

Xiaomi Bluetooth Kulaklık Earphones 2 Pro 2 J 1179X960

Telegram’dan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Telegram’dan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

3 mikrofonu bulunan Xiaomi Tws Earphones 2 Pro, daha net bir çağrı deneyimi sunduğu için çokça tercih ediliyor.

30 saatlik pil ömrü olan Xiaomi Tws Earphones 2 Pro, tek kulaklık kullanımı için 6 saatlik pil ömrü bulunuyor.

Hızlı şarj özelliği de olan kulaklıklar 10 dakika şarj edilerek 90 dakika kullanılabiliyor.

Seramik yapısı sayesinde hızlıca dokunuşları algılayabilin kulaklığa, dokunarak modlar arası geçiş yapmak, müziği durdurmak veya ses kontrolünü etkinleştirmek mümkün.

Gerçek Kullanıcı Yorumları

  • 2 haftadır kullanıyorum, freepods 4i ile bunu tercih etme arasında kalmıştım ve yanlışlıkla bunu sipariş çıkmışım. Telefonum Xiaomi olması işimi bağlantı yönündende kolaylaştırmış oldu, ayrıca 35d e kadar anc özelliği artısı oldu. Bağlantısı çok kolay, kutunun ve kulaklıkların şarj süresini herhangi bi programa ihtiyac duymadan görebiliyorsunuz. Konuşma performansı modlarına göre değişiyor, rüzgar önleme, anc modu vs. baya etkili şekilde çalışıyor işini iyi yapıyor yani, karşı taraf rüzgar sesi almıyor veya sizin sesinizden hariç başka sesleri duymuyor. Modlar müzik dinlerken de etki ediyor, mod değiştirdiğinizde sesinde değiştiğini hissedebiliyorsunuz, bas yükselmesi veya vokal sesinin geriye ya da öne gelmesi gibi. Müzik dinlerken benim gibi sesi bi tık az bulanlar olabilir, onu da herhangi bir ekolayzır programıyla halledebiliyorsunuz. Gayet yeterli duruma gelip etraftan ultra izoleli yaşatıyor. Kutu içeriğinden 14 tane ucu çıkması, şarj kablosunun kaliteli olması artı bi durum. Eksiler olarak diğer kulaklılara nazaran biraz daha kaba ve kulaklık üzerindeki dokunmatik tuşları ayarlamak için herhangi bi programı yok henüz.

  • Tam bir f/p ürünü olduğunu düşündüğüm için aldım. Satıcı aynı gün saatler içerisinde kargoya verdi. Güzel bir deneyim oldu. Ürün zaten tam istediğim gibi.

  • Ürün tek kelime ile müthiş. Bir şeyin iyisini istiyorsan pahalısını alacan. Kulaklığı gürültülü iş yerinde takıyorum. Dışarıdan gelen sesi bastırma moduna geçiyorum. Dış sesi yarı yarıya indiriyor. Telefonu açmak için kulaklığa 2 tık yapıyorsun, adamın sesi cam gibi geliyor. Aynı şekilde senide çok net duyuyor.

  • Çok güzel bir ürün. Ses kalitesi mikrofon kalitesi kulakta ağrı yapmıyor, düşmüyor. Marka olacak diye dünyanın parasını vermeye hiç gerek yok, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Editör: Sena ERDOĞAN