Vali Aydoğdu, "İdeolojik fikirlerin ötesinde bir birliktelikle çalışmalıyız" Vali Aydoğdu, "İdeolojik fikirlerin ötesinde bir birliktelikle çalışmalıyız"

Okul Müdür Yardımcısı Aycan Peker, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Tuba Varol, Emine Ongül, Yağmur Bingöl ile Beden Eğitimi Öğretmeni Yalçın İnci eşliğinde okul bahçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100’ncü yılına özel ellerinde Türk bayrağı ile bir araya gelen 100 öğrenci, 100 sayısı yaparak koreografi yaptı.
Okul Müdür Yardımcısı Aycan Peker, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100’ncü yılı etkinlikleri kapsamında okulumuzun öğrencileri, güzel bir etkinliğe imza attılar. Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, edebiyat öğretmenlerimizin eşliğinde bu sene farklı bir çalışma yapmak istedik. 100 öğrencimizle, 100 sayısı yaparak koreografi yaptık. Çok güzel ve duygulandıran bir tablo oluştu. Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıl dönümünü gururla kutluyoruz. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi. -İHA-