AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman gündeme ilişkin olarak yaptığı değerlendirmesinde: “31 Mart günü yerel seçimlerde Cumhur ittifakı olarak Erzincan’da belediyeyi, AK Parti olarak da İl Genel Meclis üyeliklerini ve ilçe belediyelerini kazanacağız.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ki çalışmalarım sonrasında hemen Erzincan’ımıza geldim.  Erzincan’da Cumhur ittifakı adayımız Sayın Bekir Aksun ile seçim ziyaretleri gerçekleştirdik. Cumhur ittifakımız haricinde bir destek AK Parti teşkilatlarımız olarak mümkün değildir. Bağımsız Başkan Adayının partimizle her hangi bir bağı kalmamıştır. Milletimizle el ele gönül gönüle bir bağ inşaa etmek için çalışıyoruz. Cumhur ittifakımız şüphesiz ki Erzincan’da kazanan olacaktır. 

AK Parti olarak da İl Genel Meclis adaylarımız Mehmet Cavit Şireci, Adnan Yılmaz ve Süleyman Yıldırım ile de seçim ziyaretleri gerçekleştirdik. İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyelerimiz de ittifak yok. 

Vali Aydoğdu Milli Eğitim Bakanı'mı olacak? Vali Aydoğdu Milli Eğitim Bakanı'mı olacak?

Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın Cumhur  İttifakına ve AK Parti’ye olan destekleri ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Hizmete oy veren milletimizden yine hizmet için destek bekliyoruz. Bir yere hizmet istiyorsak yaşadığımız yerin gelişmesi, yaşam standartlarının iyileşmesi için tercihimizi doğru olandan yana kullanmalıyız. Hemşerilerimden isteğim Erzincan Merkez’de Cumhur ittifakını, İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyeleri’nde ise AK Parti’yi destekleyelim” dedi.

Editör: Adem Küçükkaya