Huawei'de sevgililer gününe özel 16 inç MateBook dizüstü bilgisayarlar ve yeni tabletler, 3 ay vade farksız taksitli ödeme seçenekleri ve indirim fırsatlarıyla satışa sunulacak.

Sevgililer günü için birçok seçenek, Huawei'nin online mağazasında yerini aldı. Bu kapsamda Huawei, yansımasız ekrana sahip MatePad 11.5 PaperMatte ve MatePad Air tabletleri için de sevgililer günü kampanyası kapsamında özel indirim sunulacak.

Aynı zamanda Huawei'nin 16 inç ekranlı dizüstü bilgisayarları geniş görüntüleme alanıyla yaratıcılık ve medya tüketiminde masaüstü bilgisayar deneyimine denk seçenekler sunuyor. Intel'in yeni nesil i9 ve i5 işlemci seçenekleriyle sunulan MateBook D16 ve 16s bilgisayarlar, kapsamlı fiziksel ve dijital bağlantı seçenekleri, markanın telefon ve tabletleri ile ekosistem oluşturabilme özellikleri ile öğrenci ve çalışanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

MateBook D16'ların i5 ve i9 Intel işlemcili versiyonlarının yanında bluetooth mouse, FreeBuds SE 2, uzatılmış garanti ve hediye kuponları sağlanıyor.

MateBook 16s'te ise MatePad SE 64GB ve bluetooth mouse hediyeleri yanında ayrıca indirim kuponuyla tüketiciye sunuluyor.

Playstation 5 Şimdi ŞOK'ta Satışta! Playstation 5 Şimdi ŞOK'ta Satışta!

Editör: Sena ERDOĞAN