Samsung MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın, kolay temizlenme, çizilmeyen ve zamanla rengini kaybetmeyen pürüzsüz yüzeyiyle ön plana çıkıyor.

Mikrodalga fırın, yemek hazırlama sürecini hızlandırmayı ve pratik bir şekilde lezzetli yemekler sunmayı vaat ediyor.

Kahvenin sadece bir içecek olmadığını biliyor muydunuz? Bu haberden sonra kahve telvelerini çöpe atmayacaksınız… Kahvenin sadece bir içecek olmadığını biliyor muydunuz? Bu haberden sonra kahve telvelerini çöpe atmayacaksınız…

Çeşitli pişirme modları ve programları bulunan fırın, farklı yemeklerin hazırlanmasında kolaylık sunuyor.

Geleneksel fırınlara göre daha az yağ kullanmanıza olanak tanıyan mikrodalga fırın, sağlıklı yemek pişirme özellikleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda fırının 16’ya varan yemek tarifi programı bulunuyor. 

Ergonomik tasarımıyla Samsung mikrodalga fırın, kolay temizlenen iç yüzeyi sayesinde temizlik işlerini de kolaylaştırıyor.

Gerçek Kullanıcı Yorumları

Samsung Mikrodalga Fırın

"Ailemle beraber uzun zamandır kullanıyorduk çok memnunuz, çeyiz için bir daha sipariş verdim."

"Ürün sapasağlam geldi. Baya kullanışlı ve pratik. Anneler günü içim almıştım annem çok beğendi."

"Ürün çok başarılı 3 aydır sorunsuz kullanıyoruz." 

"Çok araştırdım her yorumu okudum. En güzelini almışım. 3 günde geldi mis gibi. Çok şık, çok kullanışlı, çok fonksiyonlu.. Pişirme, ısıtma, buz çözme yapabiliyor."

"Ürünü bugün ilk kez denedim gayet iyi buz çözme özelliği diğer özelliklerini kullanarak zamanla keşfedicem. Baya fonksiyonu olan bir fırın. Görsel olarak da çok şık duruyor."

Editör: Sena ERDOĞAN