Abdulkadir Zengin: "Sorumlular hakettikleri cezayı alacaklar" Abdulkadir Zengin: "Sorumlular hakettikleri cezayı alacaklar"

Çayırlı Kaymakamlığı, Çayırlı İlçe Müftülüğü ve Çayırlı Belediyesi tarafından ilçe merkezinde kurulan stantta vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.
Protokol üyeleri, yapılan etkinliğin birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek, “Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir. Aşurenin bu mecazî anlamı bugün her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır. Milletimiz, asırlardır sürdürdüğü gelenekle birbirinden farklı tatları aynı kazanda kaynatıp, aşure aşı yapmaya, birlikte yaşamanın sembolünü tadarken muhabbeti paylaşmaya devam etmektedir” diyerek, bu mübarek ayın birlik, beraberlik, kardeşlik ve hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.
Düzenlenen aşure dağıtımına, Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır, Çayırlı İlçe Müftüsü Hüseyin Demirci, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. İHA