Dreame Robot Vacuum D9 akıllı robot süpürge 2'si bir arada özelliği ile hem süpürüyor hem de paspas yapıyor.

3000 rpm ultra yüksek emiş kapasitesi ile her şeyi en kolay şekilde temizleyebiliyor.

Tek seferde 250 m²'ye kadar alan temizleyebiliyor. 

Ürün Xiaomi’nin Mi Home uygulaması ile yönetiliyor.s-b0fc90a6acd6d9342f1d795a1649cf2a3aa88695_1280x868

İsli gaz lambasından nükleer enerjiye İsli gaz lambasından nükleer enerjiye
  •     270 ml akıllı su deposuna ve 570 ml'lik dev toz tankına sahip.
  •     Gürültüsü az olduğundan rahatsız etmiyor.
  •     Şarj süresi 6 saat. Çalışma süresi ise 150 dakika.
  •     360 derece görüş kapasitesine sahip, engellere takılmıyor, perdeleri dahi algılıyor.
  •     Halıda emiş gücünü otomatik arttırıyor.

Gerçek kullanıcı yorumları!Dreame D9 Robot Süpürge_1280x755

“Kızım hediye aldı hiç istemiyordum ama iyiki almış şimdi sürekli kullanıyorum heleki evinizde patican dostlarınız varsa almanızı tavsiye ederim.”

“Alacağın Robot süpürgeye karar vermek gerçekten çok zor insan karar verirken kararsızlıktan gerçekten sinir katsayısı artıyor. Bende de durum aynı şekilde oldu ve o yüzden sizi aydınlatmak için ayrıntılı yorum yapmaya karar verdim. Öncelikle Riodmi Eve vacum, plus, irobot, xiomi, roboroc s5 max, roborock s6 daha şimdi aklıma gelmeyen bir çok ürünü inceledim en sonunda fiyat performans ürünü olarak Dreams d9 da karar kıldım. Ürünüm çok hızlı geldi ve güzel paketlenmişti o yüzden Navas'a teşekkür ederim. Ürün gerçekten çok güzel 3000 pa çekim gücü harika sesi turbo modunda bile çok sesli değil . Toz haznesi büyük. Evin haritasını çok güzel çıkarıyor ve dip köşe temizliyor desem yeridir. Çok ufak şeyler bazen kalabiliyor ama emin olun iyi ki almışım diyeceğiniz bir ürün. Hiç aklınızı karıştırmayın düşünmeden alın derim. Dikkat etmeniz gereken şey koltuk kanepe altlarınız en az 11 cm olmalı ki robot girebilsin. Benimki 10 cmydi robot girmeye çalışırken sensörün üstü biraz çizildi.”

“Biz alırken baya araştırdık sonunda bunu almaya karar verdik çok güzel süpürüyor halıdaki saçları bile topluyor kurulumunda biraz zorlandık ama zamanla anlaşılıyor gayet başarılı bir ürün.”

“1 aydır kullanıyorum keske rıborock s6 alsaydım annemınkı ondan,bu hafıf fırcası dandık perde altına gırınce uyarı verıp duruyor harıtasını sureklı sılıyor 1kez telden baglanamadım velhasıl cekım gucu ıyı falan ama malzemeden calmışlar 3bını vermeye vermişim bıraz daha ekleyıp saglamını alsaymışım”

“Cihazı biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. Robot süpürgeden beklentimizi tam anlamıyla karşılayan bir cihaz oldu. 2 günde 1 calistiriyoruz normal süpürgeyi kullanmaya çokta gerek kalmadı, elimiz ayağımız oldu. Satici ürünü kısa sürede kargoya verdi, hediyesi içinde çok teşekkür ederim.”

“Keşke daha önce alsaydım...her evde olması gereken bir ürün.diger pahalı ürünle arada kalmıştım. bütçeme de uyduğu için d9u tercih ettim.iyikide almışım dediğim bir süpürge.elim kolum oldu.”
 

Editör: Sena ERDOĞAN