Kısa ya da uzun fark etmeksizin gönderilecek bir doğum günü mesajıyla o kişinin hatırlandığı ifade edilir. Arkadaşa, kardeşe, ablaya, anneye, babaya gönderilecek doğum günü mesajlarında kısa, uzun, anlamlı ve komik birçok seçenek bulunuyor. En güzel doğum günü mesajlarını sizler için seçtik.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

Nice mutlu yıllara, doğum günün hatırına, unutmak zor olsa da, arama bundan sonra!

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde yanında olmayabilirim, ama seni düşünüyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum.

Ne istersen alabileceğin, neyin cevabını ararsan bulabileceğin ve hayatındaki tüm boşlukları doldurabileceğin mükemmel bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Kurutma Makinesi, No-Frost Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, 4K HD Oyun Konsolu  ŞOK EKSTRA'da Satışta! Kurutma Makinesi, No-Frost Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, 4K HD Oyun Konsolu ŞOK EKSTRA'da Satışta!

Geçmişi unut, değiştiremezsin. Geleceği unut, onu tahmin edemezsin. Ve gülümse, mumlar erimesin. Güzel bir yaş olsun canım, mutlu yıllar!

Umarım doğum günün tıpkı senin gibi olur; harika! Ve umarım bu yaşın, en güzel yaşın olur. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mumları sayma, yalnızca sana yansıttıkları ışıkları gör. Şimdiden harika bir gün geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.