EBYÜ Erasmus + projesi “Would You Mind-Set?” Türkiye Ulusal Ajansı’ndan kabul alarak büyük bir başarıya imza attı EBYÜ Erasmus + projesi “Would You Mind-Set?” Türkiye Ulusal Ajansı’ndan kabul alarak büyük bir başarıya imza attı

Rektör Prof. Dr. Akın Levent üniversitenin doluluk oranın yüzde 99 olduğunu belerterek tercih eden öğrencileri ve velilerine teşekkür etti. Levent; “Üniversitemiz akademik ve idari kadrosunun güçlü ve dinamik olmasının yanı sıra eğitim kalitesiyle ile tercih edilen bir üniversite haline gelmiştir. Uzun ve yorucu bir sınav süreci sonunda Üniversitemize yerleşmeye hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Anadolu’da bir dünya üniversitesi öz ülküsü ile yola çıkan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde insan merkezli bir eğitim anlayışıyla, öğrencilerimize en iyi eğitimi en güzel şekilde verme gayreti içindeyiz. Öğrencilerimizin başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini temenni ediyor, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ailesine hoş geldiniz diyorum” dedi.
Üniversiteye yerleşen adaylar e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak 28-30 Ağustos 2023 tarihleri arasında kesin kayıt işlemlerini yapabilecekler.
E-kayıt işlemi yapılamayan adaylar, kesin kayıt işlemleri için 28 Ağustos- 1 Eylül 2023 tarihleri arasında kesin kayıt kılavuzuna belirtilen kayıt bürolarına başvurabilirler.