Erzincanlı iş adamı Murat Tan, Erzincan’a ait Tiesto marka kahve üretti Erzincanlı iş adamı Murat Tan, Erzincan’a ait Tiesto marka kahve üretti

Küçükkaya açıklamasında şu ifadeleri kullandı; "Üreticlerimizin sorun ve sıkıntılarının kamuoyunda daha fazla yer alması için tüm üreticilerimizin menfaatlerini göz önüne alarak adaylığımı  erteleme kararı aldım. Bu kararı almamdaki amaç, üretici sorunlarını günbegün kamuoyu ile paylaşarak, Erzincan'da küçükbaş hayvan yetiştiricileri olmak üzere tüm üreticilerin önündeki engelleri gerek yerel gerekse ulusal anlamda basın ve medya yoluyla ilgili mercilere ulaştırmaktır. Yıllardır üreticilerimizin sorun ve sıkıntıları noktasında gelen bütün ihbarlarda elimizden gelen tüm çabayı gösterdik ve çoğu zaman yetkililerimizin de ilgi ve alakaları ile çözüme kavuşturduk. Bundan sonraki süreçte de üreticilerimizin fayda sağlayacağı her konuda elimizi taşın altına koymaya daima hazır olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Üreticimizin haklı olduğu her konuda hakkını alması için mesai gözetmeden kamu kurum ve kuruluşlar ile koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.
3 Mart'ta yapılacak olan seçimde aday olan Yavuz Öztürk ve İbrahim Karakuş'a başarılar diliyor, kazananın üreticilerimiz olmasını temenni ediyorum. "

Editör: MERVE KİRAZ