Öğretmenler gününüz kutlu olsun! Bilgeliğiniz, bağlılığınız ve nezaketiniz bizi her zaman doğru yola götürecek ve daha iyi insanlar olmamız için bize ilham verecektir.

Öğretmenler gününüz kutlu olsun! Lütfen sonsuz saygılarımı ve en iyi dileklerimi kabul edin!

İçimizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için gösterdiğiniz tüm çabalar ödenemez.

Senin kadar harika bir öğretmenim olduğu için şanslıydım. Neşe dolu anlarla dolu bir Öğretmenler Günü dilerim!

Öğretmenler gününüz kutlu olsun! Bugün ve her gün size teşekkür ediyoruz!

IBAN'la ödeme alanlara KDV ve vergi cezası geliyor IBAN'la ödeme alanlara KDV ve vergi cezası geliyor

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Bu kutsal mesleği icra eden tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun. Sizler gelecek nesli yetiştiren toplumun en önemli bireylerindensiniz... Hepinizi tebrik eder ve isteklerinizin gerçek olmasını dilerim...

"Eğitimdeki ışığımız, rehberimiz, sevgi dolu öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! Sizlere minnettarız."

"Bilgiyi sevgiyle buluşturan, geleceğimizi şekillendiren değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım."

"Öğrencilerinizin hayatlarına dokunduğunuz her an, bir tohumun filizlenmeye başladığı andır. Bu özel gününüzde size minnettarız. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!"

"Bilgi ağacının kökleri öğretmenlerdir. Her biriniz birer bahçıvan olarak bu ağacı büyütüyorsunuz. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!"

"Öğretmenler Günü, siz değerli öğretmenlere şükranlarımızı sunma zamanı. Eğitimin ışığını yakan her bir öğretmenimizin günü kutlu olsun!"

"Öğretmenlik, sabır, sevgi ve bilgiyi aynı anda paylaşma sanatıdır. Sizler bu sanatı en güzel şekilde icra eden sanatçılarsınız. Öğretmenler Günü'nüzü en içten dileklerimle kutlarım."

"Eğitimdeki emeğiniz ve öğrencilere kattığınız değer için minnettarız. Sizler, toplumun temel taşlarısınız. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!" 

Her biriniz, birer kahraman! Siz öğretmenler, yarının liderlerini yetiştirmekte kahramanlık sergiliyorsunuz. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!"
 

Editör: Sena ERDOĞAN