Rüya yorumlaması kişilerin psikolojik durumlarına, rüyada görülen yere, kişinin inançlarına göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple rüya yorumlamalarında detaylı araştırma yapmak gerekir.

RÜYADA BİSİKLET GÖRMEK

Rüyada bisiklet görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı zorluk, sıkıntı ve üzüntülerin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada bisiklet gören kişi önemli ve ciddi sorunların üstesinden gelir. Rüyasında bisiklet gören kişi geleceği ile ilgili önemli kararlar vermesi gerekir. Rüyada bisiklet gören kişinin yaptığı hatalardan ders çıkaracağına delalettir.

Zeki insanların ortak özelliği: Geç uyuyorlar! Zeki insanların ortak özelliği: Geç uyuyorlar!

RÜYADA BİSİKLET SÜRMEK

Rüyada bisiklet sürmek rüya sahibinin kendi gayreti ile problemlerini çözerek başarıya ulaşacağına işaret eder. Başka bir tabire göre rüyada bisiklet sürmek yeni bir yolculuk yapılacağına delalet eder.  Kısa sürecek bir yolculuğa çıkılacağına işaret etmektedir. Rüyada bir başka kişinin bisiklet sürdüğünü görmek, sırları açmaya, gizli olan şeylerin meydana çıkmasına ya da ilme ve âlimlerin yolundan gitmeye delalet etmektedir. Genel anlamda rüyada bisiklet sürmek güzel yorumlanır. Yeni bir iş ile tabir edilir.

Ayrıca rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile alakalı yeni bir işe girebileceğine işarettir. Bisiklet sürdüğünü öğrenmekse başarılı olunacağına yorulur. Rüyada başkasının bisiklet sürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin isteklerine ulaşacağı yönünde yorumlanır.

RÜYADA BİSİKLETTEN DÜŞMEK

Rüyasında bisikletten düştüğünü gören kişinin kötü günlerinin geride kaldığı ama sıkıntılarının yeniden gündeme geleceği şeklinde yorumlanır. Eğer kişi düşüp kalktığını ve yeniden bisiklet sürdüğünü görüyorsa bu rüya sahibinin artan sıkıntılardan kurtulup feraha çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Editör: Yasemin Dülgeroglu