Eserleriyle Londra’ya adeta çıkarma yapacak olan Alev Özas, Bayram Gümüş, Fevzi Karakoç, Fırat Altındal, Hasan Kara, Haydar Ekinek, Merve Akman, Mustafa Demirpençe, Neslihan Can, Nurten Balaban, Orhan Umut, Selahattin Kara, Şahin Paksoy’un yanı sıra 40 Türk ressam eserlerini, Turquoise başlıklı karma sergide İngiliz sanatseverlerin beğenisine sunacaklar…

Artvizyon Gallery Nihat Tokat’ın organizasyonuyla gerçekleşecek olan sergi 26-30 Eylül ve 1-4 Ekim 2023 tarihlerinde gezilebilecek. Londra’nın en elit kesiminin yaşadığı, lüksün merkezi olarak bilinen Mayfair’de yer alan Gallery Marquess’de yapılacak olan sergi, Türk ressamlarının sanat alanında eser şöleni niteliğinde olacak. 

Başta Lordlar Kamarası mensupları olmak üzere İngiliz sosyetesi ve koleksiyonerlerin katılım sağlayacağı bu sergiler için özel kataloglar hazırlanmaya başlandı. Katılan tüm sanatçılara katılım sertifikaları verilecek bu sergilere, Türk ve İngiliz sanatseverlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Türk ressamların Londra çıkarması! (2)_1219x960

Doğduğunuz ay hangi çiçek açıyor, çiçekler karakterinize nasıl yansıyor? Doğduğunuz ay hangi çiçek açıyor, çiçekler karakterinize nasıl yansıyor?