Erzincan İl Müftülüğü 10. Yıl Mezunlar Buluşması Çocuk Şenliği, Müftülük Konferans Salonu’nda büyük bir katılım ve coşkuyla kutlandı.

Program 4-6 yaş mezunlarından ve aynı zamanda hafızlık öğrenci Taha Keskin'in okuduğu Kur’an-ı Kerim ile başladı. İl Müftüsü Muharrem Gül'ün günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Muharrem Gül konuşmasında 4-6 yaş Kur’an kurslarının öneminden ve gelişmesinden ve Erzincan İl Müftülüğü olarak her geçen gün artan 4-6 yaş Kur’an kurslarına halkımızın ilgisinden bahsetti.

Erzincan'da  Narkotik polisleri bir ayda 6 bin vatandaşı bilgilendirdi Erzincan'da Narkotik polisleri bir ayda 6 bin vatandaşı bilgilendirdi

Erzincan İl Müftülüğü 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencilerinin ve mezunlarının hazırladığı ilahi, Ront (çember, döngü, el ele tutuşarak halka halinde yapılan gösteri), piyes, sinevizyon gösteriminin ardından dua ile son buldu.

Programın sonunda verdiği emeklerinden dolayı 4-6 yaş Kur’an kursu ögreticilerine İl Müftüsü Muharrem Gül tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Ayrıca 4-6 yaş Kur’an kurslarının hazırladığı etkinliklerin sergilendiği sergi ve çocuklar için pamuk şekeri, balon ve yüz boyama ile program ayrı bir renk kazandı.