Rüyalar, rüyanın nasıl, ne şekilde veya hangi psikolojiyle göründüğüne bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ancak bazı rüyaların gelecek hakkında olası ihtimaller sunması sebebiyle uzmanlar tarafından yapılan yorumlar dikkate alınmalıdır.

RÜYADA SAÇ KESTİRMEK

Rüyada saç kestirmek genellikle olumsuz şekilde yorumlanır. Rüyasında saç kestirdiğini gören kişinin şans ve kısmetinin kapanacağına delalet eder. Ayrıca kişinin bereketinin azalacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada denize girmek, berrak ve kirli denize girme, aile ile denize girmek ne anlama gelir? Rüyada denize girmek, berrak ve kirli denize girme, aile ile denize girmek ne anlama gelir?

RÜYADA KENDİ SAÇINI KESMEK

Rüyada kendi saçını kesmek rüya sahibinin şanssızlığı olarak yorumlanır. Rüyada saçını kestiğini gören kişinin giriştiği işlerde başarılı olamayacağına delalet eder.

RÜYADA ÇOCUĞUNUZUN SAÇINI KESTİRMEK

Rüyada çocuğunun saçını kestirdiğini gören kişinin, çocuğunun önünü keseceği ve onu hayallerinden alıkoyacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca çocuk üzerinde ki hedeflerin başarısızlıkla sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır.

Editör: Yasemin Dülgeroglu