Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar deneyimi sunan MateBook D14, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla ön plana çıkıyor.

MateBook D14, oyun ve multimedyadan okul ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

Huawei MateBook D14, yenilenen Huawei Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi.

Huawei MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. 

Uzaya Yolculuk Temalı En İyi Oyunlar Uzaya Yolculuk Temalı En İyi Oyunlar

Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için kullanılabiliyor.

Cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor.

Ayrıca MateBook D14 i5, parazit önleme, duvar penetrasyon performansı ve bağlantı aralığını genişleten Huawei’nin geliştirdiği Metaline anten teknolojisine sahip.

Duruma göre dosya indirme hızlarını yüzde 43’e kadar artırabilen bu teknoloji sayesinde 270 metreden bile WiFi sinyalini alabiliyor.

5,3 mm inceliğindeki ultra ince çerçevesi ile MateBook D14, yüzde 90’lık ekran/gövde oranına sahip.

Parlama önleyici 16:10 IPS paneliyle de dikkat çeken dizüstü bilgisayar, 1920 × 1200 çözünürlük ve 300 nit parlaklık sunuyor.

Huawei MateBook D14, Huawei Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip Huawei MateBook D14, yüksek hızlı PCIe arabirimi ile de önemli bir hız avantajına imza atıyor. 512 GB SSD’ye sahip bilgisayar depolama açısından da kullanıcıları mutlu ediyor.

TÜV Rheinland sertifikalı ekran, kullanıcıların izleme keyfini ve uzun vadeli görsel sağlığını korumak için gözü rahatsız eden mavi ışığı önemli ölçüde azaltıyor.