Halitpaşa Caddesi üzerinde bulunan işyerlerini ziyaret eden Karaman, vatandaşlarla sohbet etti. Görüşmeleri esnasında son 5 yıl içerisinde yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Karaman yeni dönem projelerini paylaştı. 

“20 YILDIR AK DAVAYA HİZMET EDENLER, KARAMANIN YANINDAYDI”

Ziyaretler sırasında Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’a partililer eşlik ettiler. Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Yılmaz, Kurucu İl Başkanı Yüksel Çakır, Kavak yolu önceki dönem Belediye Başkanı Fikret Keskin ve partililerin katılımı, AK Partiye 20 yıldır hizmet eden yöneticilerin, bu dönemde AK Partiye desteklerinin en üst seviyede gösterdikleri şeklinde yorumlandı. 

Ziyaretlerin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen AK Parti heyeti önce İl Emniyet Müdür Kenan Kurt’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Karaman, polislerle bir süre sohbet etti. Geçtiğimiz hafta polis haftası münasebeti ile Erzincan’da hizmet veren polislerle bir araya gelen Karaman, bu programda polislere müjdeler vermişti. Bu ziyaretlerde de önümüzdeki süreçte polislerin taleplerinin takipçisi olacaklarını ifade eden Karaman ziyaretin ardında Salı Pazarına geçerek burada hem alışveriş yaptı hem de Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazar esnafına bol kazançlar diledi.