Rüyada para görmek genel manada güzel bir rüya olarak tabir edilir fakat rüyayı ne şekilde ve hanhi yan sembollerle gördüğünüz manayı değiştirebilir. İşte rüyada bozuk para görmek ile ilgili çeşitli rüyaların manaları;

Rüyada bozuk para görmek kazancın artacağını işaret eder. Kişinin sıkıntıları bitecek, huzura kavuşacaktır. Rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan rahatlayacağı anlamına gelir. Rüyada bozuk para gören kişinin maddi durumu ne olursa olsun, geliri artacaktır. Bu rüya, ticaret yapmak veya yeni bir iş kurmak için uygun bir zaman olduğunu gösterir. Rüyada bozuk para görmenin, genel olarak hayır ve bereketle yorumlandığı söylenir. Bozuk para aynı zamanda geçime, rahatlığa, ilme ve güzel sözlere işaret eder. Bereket ve hayır getirecektir.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada kişinin yolda bozuk para bulduğunu görmesi hayatının düzene gireceğine dair çeşitli yorumlamalar getirmektedir. Bozuk para bulan kişi hayatındaki yapmış olduğu çalışmaların tümünü başarılı sonuçlar elde edeceğine hayatındaki her işte olumlu gelişmeler yaşanacağına dair işaretler olarak kabul edilmektedir.

Bozuk para

Rüyada görülen fazla para

Rüyasında birçok bozuk paraya sahip olduğunu görmek kötülük ve şerre yorumlanır. Rüyasında bu şekilde birçok madeni paraya sahip olan kişinin çeşitli sıkıntılara gireceği şeklinde yorumlamalar yapılır. Bu sıkıntılar maddi, sıkıntılar olabileceği gibi ikili ilişkilerde yaşanılan bazı problemler olarak da ifade edilebilmektedir. Bu durumda rüyada görülen çoklu bozuk paralar kişilerin yaşayacağı olumsuz durumların bir habercisi olarak ifade edilmektedir.

6 Ekim'de BİM'e Kütahya Porselen / Emsan Çeyiz Seti Geliyor! 6 Ekim'de BİM'e Kütahya Porselen / Emsan Çeyiz Seti Geliyor!

Bakır para

Rüyada görülen bakır para kötülüğe ve şerre yorulmaktadır. Bakır para kişiler arasında yaşanabilecek kavga dedikodu ve musibete işarettir. Rüyasında bakır para gören kişi etrafındaki yakın arkadaşları tarafından bir zarara uğrayabilir. Arkasından dedikodusu yapılabilir ve yakınları arasında herhangi bir kavgaya karışabilir.

Rüyada para atmak

Rüyasında evinden veya ceplerinden bozuk paraları attığını gören bir kimse huzura erecektir. Yakın zamanda gerçekleşmesini dilediği birçok şey bir şekilde gerçekleşmeye başlayacaktır. Rüyasından evinden attığı bozuk paralar kişilerin sıkıntıdan ve kederden kurtulacağına dair önemli bir gelişmedir. Bu şekilde bozuk paraların atılması hayra ve iyiliğe yorumlanabilir.

Altın para

Rüyada görülen altın para hayra yorulmaz. Altın para genel olarak iflasa ve ekonomik yönden kişilerin çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Böyle bir durumda altın para gören bir kimsenin iflas edeceğine elindekileri kaybedeceğine ve çok zor zamanlar yaşayacağına işaret edilir. Aynı zamanda altın para sevdiklerimiz tarafından çeşitli hakaretlere uğrayarak ruhsal olarak çok büyük bir yıkım yaşayacağımıza işarettir.

Bozuk Para Topladığınızı Görmek

Rüyada bozuk para topladığınızı görmek, bir arkadaş veya akrabanızın yakın zamanda evlilik haberini duyacağınıza delalet eder.

Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada bozuk para aldığını görmek, yakın arkadaşlarınızın aracılığıyla tanışacağınız bir kimse ile bir aşk yaşayacağınıza veya bir arkadaşınızın evliliğine aracı olacağınıza işarettir.

Bir Kimseden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada bir kimseden bozuk para aldığını görmek, seyahat sırasında duyacağınız bir haber ile ailenizin yanına döneceğinize ve parasal açıdan sizi ilgilendiren konular konuşulacağına delalettir.

Tanıdık Birinden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada tanıdık birinden bozuk para aldığını görmek, sizi rahatsız eden fakat kısa süre içinde yararınıza olacak olan haberlerin ortaya çıkmasına delalet eder.

Birine Bozuk Para Verdiğinizi Görmek

Rüyada birisine bozuk para vermek, evliliğiniz ile alakalı sizi şaşırtacak olaylar yaşanacağına işarettir. Bu süreçte evliliğinizin ve eşinizle ilişkinizin daha kaliteli olacağına yorumlanır.
Rüyada bozuk para saydığını görmek, evlilik hayatınızın renkleneceğine ve eşinizle aranızdaki iletişimin daha iyi olacağına delalettir.

Bozuk Para Kaybettiğini Görmek

Bozuk para kaybettiğini görmek, ailenize yeni kişilerin katılacağına ve bu kişilerin başarılarının sonucunda parasal olarak rahatlayacağınıza işarettir.

Bozuk Para Yediğini Görmek

Rüyada bozuk para yediğinizi görmek, kısa zamanda bir evlilik haberi alacağınıza veya sizin evleneceğinize işaret eder.

Rüyada bozuk parayı yiyen kişi bir başkası ve tanımış olduğunuz bir kimse ise, o kişi ya evliliğinizde size bir konuda yardım eder. Aynı zamanda onun evliliğinde bir sorununa çözüm bulmasına yardımcı olacaksınız demektir.

Birçok Bozuk Para Görmek

Rüyada birçok bozuk para görmek, evliliğinizin kısa süreceğine, fakat bu durumun sizin hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine ve başarılarınızın artacağına işarettir.

Paraları Kavanoz veya Kumbara İçinde Görmek

Paraları bir kap, kavanoz veya kumbara içinde görmek, iş veya okulunuzla alakalı bir haber duyacağınıza ve bu haberin ailenizi neşelendireceğine ve onurlandıracağına delalet eder.

Sahte Bozuk Para Görmek

Rüyada sahte bozuk para görmek, aile içinde bazı huzursuzlukların yaşanacağına, bu huzursuzluklara tanıdığınız fakat aranızın iyi olmadığı bir kişinin çözüm bulacağına ve size de yardımcı olacağına işarettir.

Farklı Maddelerden Yapılmış Para Görmek

Rüyada farklı maddelerden yapılmış para görmek, uzun zamandır görmediğiniz ve aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla karşılaşıp, sorunlarınıza çözüm bulacağınıza delalet eder.

Eski Para Görmek

Rüyada eski bozuk para görmek, sevdiğiniz bir yakınınızdan bir müddet uzak kalacağınıza fakat bu süre zarfı içerisinde elinize toplu bir paranın geçeceğine ve bu parayı kendinizin veya bir tanıdığınızın hayırlı bir olayın da kullanacağınıza delalet eder.

Bozuk Para Koleksiyonu Yaptığınızı Görmek

Rüyada bozuk para koleksiyonu yapmak, bir ahbabınızdan hayırlı bir zamanda bir belge veya paket alacağınıza ve bu paketin (belgenin) maddi durumunuzda düzelme sağlayacağına delalet eder.

Unutmayın, rüyanızın olumlu veya olumsuz mana içerdiğini uyandığınızdaki psikolojinizden de anlayabilirsiniz.