Kedi/Köpek; Yatağı-Kuru Maması/Ödül Maması-Boyun ve Göğüs Tasmaları - Köpek Eğitim Tıklayıcısı - Kaka Torbası A-101'DE! Kedi/Köpek; Yatağı-Kuru Maması/Ödül Maması-Boyun ve Göğüs Tasmaları - Köpek Eğitim Tıklayıcısı - Kaka Torbası A-101'DE!

Çeşitli sembol ve içerikteki rüyalarınız size ne anlatıyor. Sıkça görülen sembollerden biri olan küsmek rüyada ne anlama geliyor?

Kişi rüyasında birisine küserse, güçlü duyguları sayesinde hayatında bir değişiklik yapacak demektir. Küs olan kimse, başka kişiye yardımda bulunacaktır.

Rüyada küsmek görmek kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, eline büyük paralar geçeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına delalet ettiğine inanılır. Rüya tabirlerine göre maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır. Rüyada küsmek görmek sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, iyi hissedeceğine, hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, dertlerinin şifasını bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Arkadaşla Küsmek 

Rüyada arkadaşla küsmek; rüyada görülenin aksine arkadaşınız ile olan bağlarınızın kuvvetleneceğini, dostluğunuzun daha çok pekişeceğini işaret eder. Arkadaşınız ile birlikte hayırlı işler yapacağınızı hatta kardeşten de öte bir bağ kuracağınızı ifade eder. 

Rüyada Birine Küsmek 

Rüyada birine küsmek; sizi üzen ve moralinizi bozan olayların son bulacağına, başkalarıyla yaşadığımız kötü olayları unutacağınıza delalet eder. Kendinize hasımdan çok dost edineceğinize ve bundan böyle huzurlu bir hayatı tercih edeceğinize alamet eder. 

Rüyada Anneye Küsmek 

Rüyada anneye küsmek; annenize olduğundan daha fazla değer vereceğinize, annenizin bir sözünü iki etmeyeceğine işaret eder. Daha önce annenize sarf ettiğiniz sözlerden dolayı pişman olacağınıza, hatalarınızı unutturmak için annenize karşı daha hayırlı bir evlat olacağınıza rivayet eder. 

Rüyada Babaya Küsmek 

Rüyada babaya küsmek; aile arasında yaşanacak bir yanlış anlaşılma yüzünden aile bireylerinin size tavır alacağına, babanızın da o kimselere destek vereceğine alamet eder. Bu yanlış durumu düzeltmek için aile üyelerini yeniden bir araya getireceğinize ve cesaret edip söyleyemediğiniz sözleri söyleyip, kendinizi doğru ifade etmeye çalışacağınıza delalet eder.

Rüyada Sevgiliye Küsmek 

Rüyada sevgiliye küsmek; geçiş zamanda yaşadığınız tatsız olayları bir türlü unutamayacağınıza, bu olayları sürekli hatırlayıp iç çekeceğinize işaret eder. Kötü zamanları aklınızdan çıkarmak için uğraşacağınıza ancak pek başarı elde edemeyeceğinize alamet eder. 

Rüyada Eşine Küsmek 

Rüyada eşine küsmek; rüyanın tersine eşinizle aşkınızın bir kez daha alevleneceğini, birbirinize olan sevginin ve bağlılığın artacağını işaret eder. Eşinizin tam da istediğiniz gibi bir insan olacağını, kıymetinizi bilmeye başlayacağını rivayet eder. 

Rüyada Ölünün Küsmesi 

Rüyada ölünün küsmesi, uzun süredir sizinle konuşmaktan kaçınan birinin barışmak isteyeceğinize ve ilk zeytin dalını uzatan kişinin karşı taraf olacağına işaret eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise akrabalarınız ile küs olduklarınız varsa o kişilerin gönlünü alacağınıza ve yeniden sıcak bir aile ortamı sağlanacağına delalet eder. 

Rüyada Kocaya Küsmek 

Rüyada kocaya küsmek; kocanızla aranıza mesafe ve soğukluk gireceğine, ilişkinizde mutsuz bir döneme doğru adım atacağınıza alamet eder. Geçmişte yaşadığınız bazı olaylardan dolayı eski defterlerin açılacağını, bu yüzden birbiriniz ile ters düşeceğinizi işaret eder. 

Rüyanızın içeriği sembollerle anlam kazanır. Fakat özellikle rüyanızda ki baskın sembol ne ise o sembolü nasıl bir içerik ve şekilde gördüğünüz anlamı değiştirebilir. Yukarıda verilen anlamlar genel manada küsmek adlı sembol ile ilgili sıkça yapılan tabirlerdir. Rüyanıza anlam ararken bunları da dikkate almanız önemlidir.