Ağustos ayının son haftasında mağazalarda sonbahar/kış sezonunun parçalarını görmeye başladık. Peki gelecek sezon hangi renkler gardıropların hakimiyeti olacak?

1- Krem rengi ve tonları
Bu sezon parlak bir beyaz rengi değilse de kırık beyaz krem rengi sonbahar ve kışın en trend renklerinden biri olacak. Birçok renkle uyum sağlayabilen bu rengi açık veya koyu tonlardaki tüm kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Sırt Çantası Nasıl Yıkanır? Sırt Çantası Nasıl Yıkanır?

2- Nil yeşili
19. yüzyıla geri dönüyoruz. Nil yeşili mavi ile yeşilin karışımından elde edilen tıpkı nil gibi soluk bir renk. Nil yeşilini önümüzdeki sezon birçok kıyafet markasında görebilirsiniz. Bu nedenle kombinlerinizi oluşturarak gardıroplarınızı nil yeşiline hazırlamanızda fayda var. Soluk görünümü ve canlı enerjisiyle sonbahar ve kış aylarında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

3- Lacivert
Lacivert, birçok renge uyum sağlayabilmesiyle bilinir. Bu nedenle koyu veya açık tonlarla kombinlenebilir. Bu sonbahar kış sezonunda da özellikle palto ve anorak montlarında sıklıkla laciverti göreceksiniz. 

4- Gümüş/Gri
Geçtiğimiz sezonlarda özellikle çanta ve aksesuarlarda tercih edilen gümüş gri rengi bu sezon kıyafetlerde de ön plana çıkacak. Kimi zaman bir elbisenin tamamında bu rengi göreceksiniz kimi zaman ise kombininizin şık bir parçası olarak kullanacaksınız.

5- Mor
Mor dikkat çeken oldukça enerjik bir renk. Kombin yapma konusunda sizi biraz tereddüt ettirebilir. Ancak doğru renkle kullanılması ile şıklığınıza şıklık katacak. Özellikle gelecek sezon ön plana çıkacak olan gri ile sonbahar/kış sezonuna renk katacak.