KİRALAMA İHALE İLANI TAŞINMAZLARIN KİRAYA VERİLMESİ İŞİ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ KİRALAMA KOMİSYON BAŞKANLIĞINDAN

KİRALAMA İHALE İLANI

TAŞINMAZLARIN KİRAYA VERİLMESİ İŞİ ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ KİRALAMA KOSYON BAŞKANLIĞINDAN

S.NU

BÖLÜM NU

KİRALANACAK ALANIN YERİ

 ADA/ PARSEL

KİRA SÜRESİ

KULLANIM YERİ/AMACI/ALANI

TAHMİNİ KİRA BEDELİ KDV HARİÇ(YILLIK)

GEÇİCİ TEMİNAT %30

İHALE TARİHİ

İHALE SAATİ

1

192

Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ Yerleşkesi Sosyal Tesisleri

456/3

3 YIL

Satış  Ofisi  (3)  (giyim-ayakkabı-çanta)  32,81 m2 'dir.

11.580,00 TL

3.474,00 TL

27.12.2017

10:30

2

Z18

Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ Yerleşkesi Sosyal Tesisleri

456/3

3 YIL

Satış  Ofisi  (2)  (giyim)  34,85 m2 'dir.

11.580,00 TL

3.474,00 TL

27.12.2017

10:00

3

146

Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ Yerleşkesi Sosyal Tesisleri

456/3

3 YIL

Satış  Ofisi  (7)  (Bijuteri)  34,05 m2 'dir.

11.580,00 TL

3.474,00 TL

27.12.2017

11:00

A.Yukada belirtilen Kiralama İhalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile Erzincan Üniversitesi İdari ve Mali işler Daire Bkanlığı İhale Salonunda yukada belirtilen tarih ve saatlerde Komisyon huzurunda yapılacaktır.

B. İstekliler Kiralamaya ait İhale dokümanlarıErzincan Üniversitesi İdari ve Mali işler Daire Bkanğından mesai saatleri içerisinde beher dosyayı 50 TL karşılığında temin edebilirler. İhaleye katılacak istekliler birden fazla ihaleye katılması halinde her ihale için ayrı ayrı dosya bedeli yatırarak dosyayı temin edebileceklerdir. (Erzincan Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Bkanlığı'nın Halk Bankası Erzincan Şubesi nezdindeki TR 82 0001 2009 3440 0006 0000 47 IBAN Nu 'lı hesaba veya vezneye yatırılabilir.)

C. İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar;

1. İstekli Gerçek Kişi ise; Yasal Yerleşim yerini gösterir belgeyi (İkametgâh belgesi veya Nüfus Müdürlüğünden onaylı adres belgesi),

2.  Gerçek ve Tüzel Kişiler ; Tebligat için Türkiye' de adres göstermeleri, (adres, telefon ve varsa faks ile e-mail adresi belirtilecek şekilde) bir dilee ile ibraz edilecektir.

3. Gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını gösterir Nüfus Cüzdanı Sureti, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını bildirir belgeleri,

4. Gici teminat makbuzu veya teminat mektubu, (2886 sayılı Kanunun 26. Maddesinde belirtilen değerlerden herhangi biri olabileceği gibi banka teminat

mektubunun verilmesi halinde teminat mektubunun geçici ve süresiz olması gerekir.)

5. İşin yapılacağı yeri ve çevresini gezmek, inceleme yapmak; teklifini hazırlamak ve taahhüde girmek için gerekli olabilecek tüm bilgileri temin etmek isteklinin

sorumluluğundadır.İdare tarandan  istekli veya temsilcilerden işin yapılacağı yerin görülmesiyle ilgili olarak işin gerçekltirileceği Sosyal Tesisler Binasına girmesi için gerekli izin verilecektir. İstekliler ihale dokümanı ekindeki yer görme belgesini imzalayarak teklif dosyaları ile birlikte sunacaklardır. Yer Görbelgesi teklif dosyasında sunmayan isteklilerin teklifleri kabul edilmeyecektir.

6. İstekli Gerçek Kişi ise noter tasdikli imza sirkülerini teklif dosyası içinde sunacaktır.

7. Özel hukuk tüzel kişilerinin, yukada belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri meslekî kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklanı gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri, kamu tüzelkişilerinin ise; yukada belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri şarttır.

8. İstekliler adına ihaleye vekil iştirak ediyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin noter onaylı veya noterden alınmış vekâletnamelerinin ve vekilin imza

Sirkülerinin Teklif Dosyası ile birlikte sunulması gerekmektedir.

9.İhale şartnamesi alındığına dair makbuzun teklif dosyaiçerisinde sunulması gerekmektedir.

10. İlanın 1. Maddesinden 9. Maddesi dahil istenilen belgelerin aslıveya asna uygunluğu noterce onaylanmış örneklerinin veya aslı idarece görülmüştür örneklerinin teklif dosyası içerisinde verilmesi zorunludur.(İstekli birden fazla ihaleye girmesi halinde her ihale için ayrı dosya verecektir.)

11. Teklifler İhale saatinden önce Komisyon Bkanğına veya Komisyona sunulmak üzere idare personeline teslim edilecektir. Postayla yapılacak başvurularda teklifin

2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 37. Maddesine uygun olarak hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce Komisyon Bkanğına ulaşması şarttır. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı idare ve komisyon herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

12. İstekli ihale dokümanıoluşturan belgelerde yer alan tüm koşul ve kuralları kabul etmiş sayılır.

13. İdare ihaleyi yapıp yapmamakla veya uygun bedel tespitte serbesttir.

14. Bu ihaleye ilişkin bilgiler: Erzincan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanğı Fatih Mahallesi 726. Sokak No:2 24100 Merkez/Erzincan adresinden anabilir.

doğu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Copyright © Erzincan Doğu Gazetesi

Yazılım: TE Bilişim

Yukarı Çık