İHALE İLANI TCDD 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN     

İHALE İLANI

TCDD 4.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN           :

1-   Erzincan İli, Merkez İlçesi, Erzincan istasyon sahası 293 ada, 11 parsel üzerinde bulunan 5.00,00 m² lik açık alanın (100 m² oturum ve inşaat alanlı sökülebilir portatif nitelikli kapalı alan müsaadeli) “Park Alanı, Paketli Eşya Stoklama Alanı, Değişik Ticari Amaçlı”olarak kullanılmak üzere, kapalı zarf teklif alma yöntemiyle yapılacak ihale ile sözleşme tarihinden itibaren 31.12.2020 tarihine kadar kiraya verilecektir.

2-   İhale ile ilgili şartname ve ekleri ile ilgili gerekli belge ve bilgileri içeren ihale dosyası KDV Dahil 118.00 TL bedel karşılığında Sivas TCDD 4.Bölge Emlak Servis Müdürlüğü veya Erzincan Gar Müdürlüğünden temin edilebilecektir.

3-   İhale, 22 Mart 2018 Perşembe günü saat 14:00 de TCDD 4.Bölge Müdürlüğü Sivas Merkez Binasında yapılacaktır.

4-   İhaleye katılabilmek için taliplilerin TCDD Sivas veznesine ihale günü saat 13:30’a kadar 10.500.00-TL geçici teminat yatırmaları şarttır. Bu geçici teminat nakit olabileceği gibi teminat mektubu da olabilir.(Teminat Mektubu en az 1 Yıl süreli olacak) Geçici teminat yatırmayanlar ihaleye katılamazlar.

5-   Hazırlanan belgeler, ihale günü olan saat 13:30’e kadar TCDD Sivas Emlak Servis Müdürlüğüne teslim etmiş olacaktır.

6-   İhale konusu taşınmazımızın muhammen kira bedeli aylık KDV Hariç 3.500.00-TL/Ay’dir. Talipliler bu bedelin altında teklifte bulunamazlar.

7-   İhale edilen taşınmazın kullanımı ile Belediye vb. resmi kurumlardan alınacak her türlü çalışma ve işyeri açma ruhsatı vb. belgelerin temini tamamen kiracıya aittir.

8-  Daha önce kuruluşumuz kiracısı iken mahkeme kararı ile veya sözleşmeye aykırı davranmaktan sözleşmesi fesih edilerek tahliye ettirilen kiracılar bu ihaleye katılamazlar.

9-  TCDD bu ihalede 2886 sayılı ’’Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa’’, tabi değildir.Bu nedenle bu işi ihale edip etmemekte, dilediği istekliye ihale etmekte ve ihaleyi dilediği usulde yeniden yapmakta tamamen serbesttir.Teklif veren istekliler bu hususta itiraz etmeyeceklerini peşinen kabul ve taahhüt etmişlerdir.

10-  Bu ilan tüm taliplilere duyuru mahiyetindedir.

doğu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.