"Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak. hasta bir çoçuğu iyileştirmek, gözü yüşlı bir anneyi güldürmek ibadetlerin en güzelidir" şiarıyla kampanya başlatan LÖSEV hayırseverlerin desteğini bekliyor.

Vali Aydoğdu; "Sevgili Gençler, Sizler bu ülkenin geleceği, umudu ve ışığısınız" Vali Aydoğdu; "Sevgili Gençler, Sizler bu ülkenin geleceği, umudu ve ışığısınız"

 25 yıldır olduğu gibi lösemi ve kanser ile mücadele eden LÖSEV, Türkiye’nin dört bir yanından 6 milyonu aşkın gönüllüsü, iyileşmiş gençleri ve aile komiteleri ile birlikte “Önce Çocuklar İyileşsin” mottosuyla hazırladığı koliler, 72 bini aşkın Lösemi ve kanser hastasına ulaştırılıyor.

Lösev Afi̇ş 654X960

Ramazan ayının ilk gününden itibaren içerisinde et ve et ürünlerinden kuru gıdaya kadar bir ailenin ihtiyaç duyabileceği çok sayıda gıda ve hijyen malzemesinden oluşan yardım kolileri, zekat ve fitrelere ihtiyaç duyan kanser hastalarına iletiliyor. LÖSEV, sağlıklı ve kaliteli gıda paketlerini lösemili çocuklar ile yetişkin kanser hastalarının evlerine teslim ediyor.

Editör: Sena ERDOĞAN