Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bayram coşkusuna binlerce üründeki avantajlı kampanyalarla ortak oluyor.

Renault ve Dacia'dan mayıs ayına özel kampanyalar Renault ve Dacia'dan mayıs ayına özel kampanyalar

Bilgisayar kategorisinde pek çok fırsat sunan Teknosa'da, seçili Honor tablet 6 bin 299 liradan, seçili Acer dizüstü bilgisayar 9 bin 999 liradan satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy A54 akıllı telefon yanında kulak içi bluetooth kulaklık hediyesi verilirken, seçili Samsung Galaxy telefonlarda kulak içi bluetooth kulaklık ve akıllı saatler avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Tercihini Tecno Spark akıllı telefonlardan yana kullananlara ise Arzum Okka Minio hediye ediliyor.

Tecno, Infinix, Omix ve Vivo gibi seçili akıllı telefonlarda Teknogaranti indirim kampanyası, teknosa.com için seçili televizyonlarda TV ekran koruma hediye kampanyası da 15 Nisan'a kadar devam edecek. TeknoClub üyeleri için kulak üstü kulaklıklardan TV'lere, pek çok ürün grubunda cazip fiyatlar mevcut.

Preo'da da fırsatlar var

Küçük ev aletlerinde Tefal fritöz alana Tefal köpüklüm kahve makinesi hediye edilirken, Nespresso kahve makineleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Preo'da da pek çok üründe avantajlı fiyatlar yer alıyor. TeknoClub üyeleri için Preo Türk kahvesi makinesi 949 liradan ve Preo bluetooth hoparlör 649,99 liradan satışa sunulurken, Preo blender seti 1299 liradan, Preo cam çay makinesi 1699 liradan Preo vantilatör 749,99 liradan ve gaming mouse 399,99 liradan teknolojiseverlerle buluşuyor. -AA

Editör: Sena ERDOĞAN