Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig'de İnegölspor'u ağırlayan Erzincanspor'da yüzler gülüyor. Saat 20.00'da başlayan ve taraftarın fazla ilgi göstermediği müsabakada Erzincanspor oyunu ile göz doldurdu. Özellikle paslaşmalardaki kararlılık dikkatlerden kaçmazken lige yeni kazandırılan oyuncular da kendini gösterme fırsatı yakaladı. Özellikle 1. yarıda 2 takım da birbirini tarttı. Genelde orta sahada geçen müsabakada ilk yarı sonucu etkileyecek bir maç oyanmadı.

Özellikle üstün oyunu ile dikkat çeken Erzincanspor, TL bazında kendisinden çok daha pahalı bir takım olan İnegölspor'un kötü oyununa bir yandan sevinirken diğer yandan da atılan vitrinlik nefis gol sonrasında savunmaya geçti. M. Enes'in kazandırdığı golün ardından defans ağırlıklı bir oyun seçen Erzincanspor'da kontra ataklarla 2 pozisyon daha bulunmasına rağmen gol sonucu alamadı.

7 dakika uzatılan müsabaka sonunda gülen taraf Erzincanspor oldu. 

İNEGÖL'DE TAŞLAR OTURMAMIŞ

İnegöl'ün takımı 24 Erzincanspor ile kıyslandığında çok daha pahalı bir takım. Ancak oyuncu kalitesini sahaya yansıtamayan İnegölspor'da Erzincanspor'ın geçen sezon formasını giyen 2 oyuncu dikkat çekti. Batuhan Altıntaş ve Samed Karakoç gibi geçen sezon Anagold 24Erzincanspor forması giyen futbolcular, bu sezon Erzincanspor'a gol atmak için ter döktü. İnegöl'ün oyunu Erzincanspor'un güzel markajı sebebiyle bozuldu. Maç 1-0 Erzincanspor'un üstünlüğü ile sona erdi. 

2023-2024 Sezonu BAL Grupları Belirlendi 2023-2024 Sezonu BAL Grupları Belirlendi

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN