Erzincan Valisi Aydoğdu, Karasu Nehri'nde rafting yaptı Erzincan Valisi Aydoğdu, Karasu Nehri'nde rafting yaptı

Erzincan'da Murat K. isimli vatandaş aracını internet sitesinde satışa sunduktan sonra kendisini Deniz ismiyle tanıtan ve Kahramanmaraşlı olduğunu belirterek aracına talip olduğunu söyledi. Kendini Deniz olarak tanıtan şahıs daha sonra araçtan yeni resimler isteyerek aracını alacağını ve aracın ilan sitesinden kaldrılmasını istedi.

Araç sahibi Murat K. şahsın dediğini yaparak aracı ilandan kaldırdı. Araç sahibi Murat K. sonraki gün ilan sitesine baktığında kendi aracının düşük fiyattan ilanda olduğunu gördü ve durumu emniyete bildirdi.

Murat K. konu ile ilgili açıklamasında; "Aracım ilandaydı 3 resim yüklemiştim sadece. Deniz isimli şahıs, aracın resimleri çok az birkaç resim daha çekip atarmısın dedi bende yeni resimleri ona gönderdim. Aracı kesin alacağını söyledi ve ilanı kaldırmamı istedi bende kaldırdım. Sonraki gün arkadaşım aradı ve arabamın başka profil üzerinden satışta olduğunu söyledi. İlana baktığımda, ona sonradan gönderdiğim resimleri yükleyerek aracımı düşük fiyattan satışa sunduğunu gördüm ve durumu polise bildirdim. Bu vatandaş aracımı düşük fiyatla satışa sunup insanlardan kapora alarak dolandırmaya çalşıyor. Şikayetçi oldum ve gereğinin yapılacağını düşünüyorum. Çünkü bu durum cezasız kalırsa mutlaka başka insanları dolandırılacaktır" dedi.