2024 yılının ilkbaharında kadınlar cesur ve dikkat çekici renklerle ön plana çıkacak. İlkbaharda iddialı 7 saç rengi, trendi belirleyecek.Kadınlar hem klasik güzellik anlayışını koruyacak hem de modern dokunuşlarla sezona yeni bir soluk getirecek.

İlkbaharın trendi: 7 saç rengi

Coquette etkisi

Çilek sarı saç renkleri ve modelleri 2019 - Trendler ve Moda  #strawberryblonde #blonde #hairstyles #blondehair #strawbe… | Saç renkleri,  Sarışın uzun saçlı, Saç

Çilek sarısı, pembe altın tonu ile sıcaklığı ve romantizmi yansıtıyor.

Çikolata

Sıcak çikolata saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada! - Saç  Sırları

Hailey Bieber ile ön plana çıkan bu renk oldukça  popüler.  Renk uzmanlarına göre çikolata şurubu saçlar ilkbaharın favorisi olacak.

Soğuk tonlar

Sombre Saç Modelleri - Değişim Bayan Kuaförü

ŞOK'a İç Cephe Boyası/Tavan Boyası, Ayakkabılık Vestiyer, Avuç Taşlama, Darbeli Matkap, Promer 4+1 Merdiven geliyor! ŞOK'a İç Cephe Boyası/Tavan Boyası, Ayakkabılık Vestiyer, Avuç Taşlama, Darbeli Matkap, Promer 4+1 Merdiven geliyor!

 2024 baharında dikkatleri üzerine çekecek saç renklerinden biri ise soğuk tonlar...

Bal sarısı

Bal rengi saç renkleri hakkında bilmen gereken her şey! - Saç Sırları

Bal sarısı tonları neredeyse her cilt tonuna uyum sağlıyor. Bu tonlar, cildi aydınlatıyor ve sıcak bir ışıltı kazandırıyor.

En cesuru: Vişne tonları

Vişne Kızılı Saç Rengi Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Bridolog

Dua Lipa ile başlayan vişne rengi saç trendi ilkbaharda da yerini koruyacak.  Geleneksel kızıl saçların yerini vişne tonları alacak.

Yumuşak siyah

Yumuşak siyah saç rengi | Kombin Kadın

Her cilt tonuna yakışan sezonun trend renklerinden biri de yumuşak siyah...

Karamel

Bu yaz denemen için yepyeni saç renkleri! - Saç Sırları

 Saçlara tatlı ve doğal bir hava katan bu renk, altın sarısı ve vanilya alt tonlarıyla sıcak ayların hafifliğini ve ferahlığını yansıtacak.

Editör: Sena ERDOĞAN