Rüyalar bilinç altımızın birer yansıması olmasının yanında ilahi birer mesaj olarak da düşlerimize yansıyabilmekte. Bu iki türdende farklı olarak görülen özellikle korkutucu rüyalar şeytani olarak adlandırılmakta.

Peki gördüğünüz rüyanın hayır mı şer mi olduğunu nasıl anlarsınız?

İnsanlar rüyada gördüklerini arama motorlarına yazarak tabirlerini araştırmakta ve bu manaların geleceklerini nasıl etkileyeceğini sorgulamaktalar. Aslına bakılırsa her tabirde özellikle belirttiğimiz gibi rüyayı anlamlandırabilmek için sembollere, sembollerin beraberinde neler olduğuna, ne şekilde görüldüklerine dikkat etmeliyiz. Bunun yanında çevresel,psikolojik şartları da göz önünde bulundurmak 3 çeşit olduğu bilinen rüyanın rahmani mi, şeytani mi yoksa psikolojik mi olduğunu konusunda yardımcı olacaktır

Arama motorlarında en çok araştırılan rüya konularından biride rüyada koşmaktır.

Rüyada koşmak ne manaya gelir?

Rüyada koşmak murada ve isteklere kavuşmaya yorulmaktadır. Zenginlik ve iyi bir pozisyonunda habercisi niteliği taşıyor denilir.

Rüyada bir işin peşinden koşmak ise bir an önce koştuğu iş neyse ona ulaşmaya delalettir.

Rüyada koşmak ile ilgili mana ararken koşmanın ne şekilde olduğuda önem arz eder. Eğer hızlı koşuyorsanız mala ulaşmaya, yavaş koşmak izzet ve şeref manasındadır.

En İyi Yatak Hangisi? En İyi Yatak Hangisi?

Editör: Merve Kiraz