Dinleme deneyimini yeni bir seviyeye taşıyan Xiaomi Buds 3T Pro kulaklığın baş hareketlerini izleme özelliği bulunuyor.  

Kulaklığın sıkıştırma hareketi ile modlar arası geçiş yapabiliyor, müzik çalıp duraklatabiliyor. Bunların yanı sıra 

  • NC modu / Şeffaflık moduna geçme
  • Arama yanıtlama ve sonlandırma
  • Önceki veya sonraki parçaya geçme
  • Gelen aramayı reddetme gibi kolay kullanım sunuyor.

Aktif gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklık 40 dB seviyesine kadar gürültü engelleyebiliyor. Aynı zamanda arka plan gürültüsünü yüzde 99'a kadar azaltabiliyor.

Xiaomi Buds 3T Pro Kulaklıkları 2 J 1280X596

Stüdyo düzeyinde bir kalibrasyon standardı sunan Xiaomi Buds 3T Pro ayrıca ultra düşük bozulma ile yüksek çözünürlüklü ses deneyimi sunuyor.

Kristal netlikte ses deneyimi yaşatan Xiaomi Buds 3T Pro kulaklık, ortam gürültüsünü ve türünü anlayarak gürültü önleme modunu otomatik olarak seçiyor.

Çift şeffaflık modu ile ortam sesleri duyulurken müzik dinlemeye devam edilebiliyor.

ŞOK'ta satışa sunulan Hoover Kurutma Makinesi Alınır mı? Gerçek Kullanıcı Yorumları ŞOK'ta satışa sunulan Hoover Kurutma Makinesi Alınır mı? Gerçek Kullanıcı Yorumları

Kulaklığın 14 noktalı kavisli yüzeyi, kulak kanalını izlediği için rahatsız etmeden kulağa oturuyor.  Kulaklık aynı zamanda toza ve suya dayanıklı.

Tek şarjla 6 saat kullanabilen kulaklıkları şarj kutusu ile birlikte 24 saat kullanmak mümkün.

Gerçek Kullanıcı Yorumları

"Uzun süre kulaklık araştırıyordum. FlipBuds pro ile bunun arasında kaldım. Spor yaptığım için toza suya dayanıklı olduğu için bunu tercih ettim. Gürültü engelleme iyi çalışıyor. Spor salonundaki yükses ses müzikleri kulağa hiç gelmiyor. Şeffaflık modu da iyi. Mi 11T pro kullandığım için çok uyumlu. Kulağı yormuyor."

"Ürün genel olarak her açıdan iyi ancak sağ kulaklığın şarjı sola göre çok daha hızlı bitiyor. Bir kaç gün daha deneyip iade düşünüyorum."

"Ses kalitesi şarj süresi parasını sonuna kadar hak eden bir ürün."

"Ürünün paketlenmesi falan herşeyi mükemmel sesli konuşmada sesim iyi gidiyor ama müzik dinlerken 1 gram bass yok kısık seste müzik dinliyorum resmen tatmin etmedi beni."

Editör: Sena ERDOĞAN