Huawei MatePad Air, MatePad serisinin "devrim niteliğindeki" bir üyesi olarak piyasaya sürüldü ve özellikle iş profesyonelleri için performans açısından hafif bir "amiral gemisi" modeli olarak tasarlandı.

Huawei açıklamasına göre, tabletler hem üretkenlik hem de eğlence için çok yönlü araçlar olarak kullanılıyor.

Karavanların ve tekerlekli mobil evlerin fuarı kapılarını açtı Karavanların ve tekerlekli mobil evlerin fuarı kapılarını açtı

Tüketici trendleri, insanların tabletleri uzaktan çalışma ve eğitim için giderek daha fazla kullandığını gösteriyor. Sonuç olarak, mobil ve uzak ofisler de dahil olmak üzere akıllı ofis senaryolarına yönelik talep artıyor. Üretkenlik senaryoları artık geleneksel ofis veya kütüphane ortamlarıyla sınırlı değil, farklı uygulama ortamlarında ve çeşitli konumlarda yaygın olarak benimseniyor.

Huawei MatePad Air, yeni şeyler denemeye, kariyerlerini ilerletmeye ve iş stresini azaltmanın bir yolunu bulmaya hevesli profesyoneller için tasarlandı. Huawei MatePad Air, kolay kullanım için, profesyonel ofis yazılımlar ile akıllı işlevlere sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Huawei Notes uygulaması, not düzenleme, yönetim ve güvenlik için geliştirilmiş özelliklerle birlikte, özel bir fırça özelliği ile donatıldı. Çok yönlü Huawei MatePad Air hem kalem hem de klavyenin kusursuz entegrasyonu ile hafif ofis işlerini kolaylaştırıyor.

HarmonyOS 3.1 tarafından desteklenen Huawei MatePad Air, "Akıllı Ofis" ve çok cihazlı iş birliği senaryoları için optimize eden geliştirmelere sahip. Huawei MatePad Air, cihazlar arası sorunsuz iş birliği özellikleri, uygulamalar ve cihazlar arası "Renk Yakalama" ve kolaylaştırılmış "Pop-up Eşleştirme Yazdırma" özellikleri ile iş süreçlerini basitleştirerek, kullanıcılar için daha hızlı ve verimli bir yazma deneyimi sunuyor.

Huawei MatePad Air, Huawei'in 3:2 üretkenlik ekranına sahip ilk tableti, 144 Hz yenileme hızı, SuperRender, 30 Hz ila 144 Hz uyarlanabilir yenileme hızı aralığı ve Super Frame ile hem iş hem de eğlence deneyimlerini geliştirmek için tasarlandı. -AA-