Etek söz konusu olduğunda çeşitlilikten söz etmemek olmaz ve her bir etek modelinin birçok farklı giyim şekli olduğunun altını çizmekte fayda var. Siz kalem eteğinizi nasıl giyerdiniz? İşte bizim önerilerimiz...

BİM'e Drone, Elektrikli Bisiklet, Gaming Kulaklık, Ahşap Kaykay, Kavurma Sacı, Türk Kahve Makinesi, Pasta Tabağı geliyor BİM'e Drone, Elektrikli Bisiklet, Gaming Kulaklık, Ahşap Kaykay, Kavurma Sacı, Türk Kahve Makinesi, Pasta Tabağı geliyor

Deri ve deri

Deri kalem etekler feminen durdukları kadar da şık duruyorlar. Özellikle son zamanlarda kalem eteklerin hem içinde kolay hareket edilebilmesi hem de şık görünmesi sebebiyle yırtmaçlı yapılması sayesinde çizmeler de kendini göstermeye başladı. Deri derin yırtmaçlı bir kalem etekle yine aynı renkte tercih edeceğiniz deri bir çizme uyumu yakalamanızı sağlayacak.

Monokrom stil

Birçok eteği olduğu gibi kalem etekleri de kombinlemenin en kolay ve şık yollarından biri onu monokrom stilin içine dahil etmektir. Kalem eteğinizi tam olarak aynı tondaki bir ceketle kombinlerseniz böylece hem içinize giydiğiniz parçayı seçmekte zorlanmazsınız hem de eforsuz şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Kot

Geçmiş yıllardan gardırobunuzda yer almış ve zamanla arka raflarda unutulmuş kot kalem eteğinizi ön taraflara almanın tam zamanı. İster stiletto ister sneaker, isterseniz de çizme ile... Kalem eteğiniz her parçaya uyum sağlamakta kararlı.

Rahatlıktan yana olanlara

Kalem etekler uzayıp darlaştıkça adım atmak daha da zorlaşır ve bu devrede yardıma spor ayakkabılar koşar. Adımları daha rahat atmak için kalem eteğinizin altına spor ayakkabı giymenizde fayda var. Böylece çok da klasik olmayan bir tarz yaratırken rahatlığınızdan da ödün vermemiş olursunuz.

Sweatshirt

Kalem etekler genelde feminen bir tarza sahip olduklarından kombininizi şıklaştıran parçalar arasında yer alırlar. Kalem eteğinizin üzerine giyeceğiniz bir sweatshirtle bu şık kombini sportifleştirmeniz oldukça kolay.

En güzel kalem etek kombinleri : Yüksek Topuklar

Triko ve triko

Özellikle sonbahar ve kış aylarında biz triko parçaların kombinlenmesini çok seviyoruz. Kalem eteklerin de neredeyse bu stil için üretildiklerini dahi söyleyebiliriz. Geniş kesim bir triko kazak ve triko kalem etekle hem uyumlu görünecek hem de soğuk havaların klasik kombinlerinden biraz da olsun uzaklaşmış olacaksınız.

Vazgeçilmez: Stiletto

Kalem etek kombinlerinin aranan parçaları kuşkusuz stilettolardır. İş yerinden şık akşam yemeklerine kadar birçok yere uyum sağlayan bu kombini biraz sokak stiline yaklaştırmak isterseniz üzerinize giyeceğiniz bir kazak yardıma koşacaktır.

Boğazlı kazak

Kalem eteklere "balıkçı yaka" da denen boğazlı kazaklar eşlik ettiklerinde oldukça resmi bir görünüm sağlıyorlar. Vücudunuzu saran boğazlı bir kazak ve yırtmaçlı bir kalem etek hem iddialı bir tarz yaratacak hem de şık görünmenizi sağlayacak.

Halter yaka

Son olarak bu kombinimiz sıcak havalarda da kalem eteklerden vazgeçmeyenler için. Biz kalem eteklerle halter yaka üstleri birbirlerine çok yakıştırıyoruz. Havaların ısınmasıyla yazlıklarınızın içinden çıkaracağınız halter yaka sıfır kol üstlerle kot kalem eteklerinizi kombinleyerek hem spor hem de şık görünebilirsiniz.

Siyah Kalem Etek Kombinleri 2018 Moda Stil Trendleri | Bayan Kıyafet  Kombinleri | Siyah kalem etek, Kalem etek, Moda stilleri

Editör: Saliha Kara